Op bestelling; let op: transporttijden kunnen variëren.
Onze handgemaakte tafels uit de house collectie zijn leverbaar in verouderd eikenhout. Als de tafel met een metalen poot wordt geleverd, is deze poot in een vintage uitvoering gemaakt. Buiten de, door ons zelf ontwikkelde warme kleuren, kunt u voor de kleur van uw tafel kiezen uit vele andere gangbare kleuren. ( zonder meerprijs ). Alle tafels zijn van massief, geselecteerd eikenhout gemaakt.
Wij hechten er veel waarde aan, dat het product aan uw verwachtingen zal voldoen.
Dit is de reden, dat wij u graag in de winkel zien om alle, op u persoonlijk gerichte product informatie te kunnen aanbieden.
Aan de hand van deze persoonlijke informatie is het dan mogelijk om een bewuste aankoop te kunnen doen.
Artikelnr | 660685300 |
Breedte | 300 cm |
Diepte | 100 cm |
Kleur | in diverse kleuren leverbaar |
Uitvoering | rustiek gescheurd |
Kleur poten | vintage metaal |
Stel je vraag via Facebook , e-mail of bel 0184 423 888
Kleine bestellingen
Onze partner voor het leveren van kleine bestellingen is Post NL. De verzendkosten voor alle pakketten die via Post NL bezorgd kunnen worden bedragen € 6,95.
Grote bestellingen onder € 750.=
Voor het leveren van grote bestellingen maken wij gebruik van onze eigen bezorgservice. De bezorgkosten voor bestellingen tot € 750,- bedragen € 45.=
Gratis verzending boven € 750.=
Bestellingen vanaf € 750,- worden binnen NL gratis bezorgd. Met uitzondering van Sale artikelen.